• فارسی
  • English

خرید استاپر پارکینگ

خرید استاپر پارکینگ

استاپر پارکینگ یکی دیگر از انواع تجهیزات پارکینگ است که در محل های پارک خصوصی و عمومی مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع از استاپر های پارکینگی از جنس پلاستیک با کیفیت بوده و در برابر ضربه و فشار تحمل بالایی از خود نشان می دهند و در برابر نور خورشید دوام زیادی دارند. آرتمیس پارکینگ با تولید ، نصب و اجرا انواع استوپر پارکینگ در خدمات شما عزیزان است. برای خرید استاپر پارکینگ و اخذ هرگونه مشاوره می توانید با شماره های ما تماس حاصل فرمایید.

استاپر پارکینگ

استاپر پارکینگ که در زبان انگلیسی به آن  car parking stopper گفته می شود. استاپر پارکینگی در انواع پارکینگ های روباز و یا سر پوشیده مورد استفاده قرار می گیرد و برای نگه داشتن خودرو و عدم حرکت بی مورد آن کاربرد دارد.

این تجهیزات می توانند برای سازماندهی پارکینگ ها مورد استفاده قرار بگیرند. با استفاده از این تجهیزات حتی خودروهای بزرگ که در زمان پارک کردن دید کمی دارند، می توانند به راحتی خودروی خود را پارک کنند. استاپر پارکینگ به رانندگان کمک می کند تا فضای مجاز برای پارک کردن خودروی خود را تشخیص بدهند. از طرفی استاپرهایی که از جنس پلاستیک هستند دارای حالت شبرنگ بوده که در نور کم و یا عدم نور کافی، به راننده کمک می کنند تا به دیوارها و ستون های پارکینگ برخورد نکند.

خرید استاپر پارکینگ خودرو
خرید استاپر پارکینگ خودرو

طرز کار استاپر پارکینگ

طرز کار این استاپرها بدین گونه است که چرخ لاستیکی خود را در حد فاصل معین نگه میدارند. در حقیقت این لوازم برای توقف چرخ ماشین ها کارآیی دارند و از یک حدی به بعد اجازه عبور نمی دهند. این کار باعث می شود تا خودرو از حد مجاز عبور خارج نشده و به دیوار و ستون برخورد نکند. همچنین از بدنه خودروها نیز مراقبت می کنند و از خسارات احتمالی جلوگیری می کنند. استفاده از این لوازم باعث می شود تا خسارت تا حد بسیار زیادی کاهش پیدا کند.

استاپر پارکینگی

این نوع از استوپرها برای آگاهی راننده از زمان توقف خودرو است. زمانی که چرخ خودرو به این موانع برخورد می کند ، راننده متوجه می شود که زمان توقف فرا رسیده است و ماشین خود را متوقف می سازد. از این رو از آسیب به خودروی خود و دیوارها و ستون های پارکینگ جلوگیری می شود. مخصوصا در زمان تاریکی هوا و شب که دید راننده به حداقل ممکن رسیده است ، استاپر پارکینگی با نور شب نمایی که از خود ساطع می کند موجب دید هر چه بیشتر راننده و آگاهی از محل درست پارک می شود. همچنین برای جلوگیری از آسیب به ستون های پارکینگ می توانید از ضربه گیر ستون استفاده کنید.

استاپر پارکینگی
استاپر پارکینگی

مزایای نصب استاپر پارکینگ

نصب استاپرهای پارکینگی مزایای بسیاری دارد که عبارتند از :

  • تقسیم درست و مساوی فضای پارکینگ
  • بهره وری حداکثری از فضای پارکینگ
  • ایجاد نظم در محل های پارک خودرو
  • پارک دقیق بدون نیاز به کمک به راننده
  • یافتن موقعیت ایده آل برای پارک خودرو
  • عدم آسیب به خودرو، دیوارها و ستون ها

انواع استوپر پارکینگ

استوپر های پارکینگی به سه دسته تقسیم می شوند:

  • استاپر بتنی
  • استاپر پلاستیکی
  • استاپر لاستیکی

می توان از استاپرهای پلاستیکی و لاستیکی به جای استاپرهای بتنی در پارکینگ استفاده کرد و در واقع جایگزینی برای آن هستند که نیازی به نقاشی و نگهداری ندارند و در صورت آسیب دیدن می توان به راحتی آن ها را جایگزین نمود. این محصولات بسیار با کیفیت هستند و دوام بالایی دارند و می توان از آن ها در فضای داخلی و بیرون بهره برد. خرید استاپر پارکینگ می تواند از آسیب های سهوی جلوگیری کند.

نصب استوپر پارکینگی

روش نصب و اجرای هر کدام از موارد بالا با دیگری متفاوت است. عمر استاپر پارکینگی نیز به محل نصب و اجرای آن بستگی دارد. نوع لاستیکی و پلاستیکی آن انعطاف پذیر هستند و آسیب کمی را ایجاد می کنند اما نوع بتنی آن سنگین بوده و برای حمل آن باید چند نفر دخیل باشند. در برابر آب و هوا و رطوبت نیز ممکن است بتن دچار شکستگی و فروپاشی شود.

خرید استاپر پارکینگ

برای خرید این استاپرهای می توانید با آرتمیس پارکینگ در تماس باشید. ما تولید کننده این تجهیزات در ایران هستیم و قیمت های رقابتی را به شما عرضه می کنیم. همچنین می توانیم اجرای این تجهیزات پارکینگی را نیز بر عهده بگیریم و بر اساس نیاز پارکینگ شما آن ها را در محل نصب کنیم.

هر دو نوع پلاستیکی و بتنی موجود است.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دسته بندی


پروژه ها


اطلاعات تماس


ساعات کاری


شنبه
8:00 تا 16:00
یک شنبه
8:00 تا 16:00
دو شنبه
8:00 تا 16:00
سه شنبه
8:00 تا 16:00
چهار شنبه
8:00 تا 16:00
پنج شنبه
8:00 تا 14:00
جمعه
تعطیل

درباره ما


گروه تولیدی، صنعتی و بازرگانی آرتمیس پارکینگ 

 

دفتر مرکزی: تهران، خیابان سازمان آب پ 165

 

تلفن:  021-44890977  |  021-44259708

 
شعبه کرج: میدان سپاه، بسمت سه راه گوهردشت،
                   ساختمان گلستان، شماره 152
 
تلفن:   026-35216322
 
ایمیل:  info@artemisparking.ir

پروژه ها


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت آرتمیس پارکینگ می باشد.

تماس بگیرید