• فارسی
  • English

ضربه گیر دیوار پارکینگ

ضربه گیر دیوار پارکینگ

ضربه گیر دیوار پارکینگ یکی از انواع تجهیزات پارکینگ است که برای محافظت از دیوارها مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع محصولات از جنس پلاستیک مقاوم بوده که بر روی دیوارهای محل پارک خودرو نصب می شوند تا در صورت برخورد از صدمه دیدن ماشین و دیوار جلوگیری کند. اگر مایل به خرید ضربه گیر دیوار پارکینگ هستید می توانید آن را از آرتمیس پارکینگ سفارش بدهید. این جموعه بهترین محافظ های دیواری را تولید و نصب می کند.

ضربه گیر دیوار پارکینگ

ضربه گیر دیوار پارکینگ برای محافظت از دیوارهای پارکینگ ها در برابر تصادف با خودروها طراحی و ساخته شده است. همیشه امکان برخورد و صدمه دیوار با ماشین هایی که در حال پارک هستند وجود دارد و می توان موجب صدمات زیادی شود. این آسیب ها چهره دیوارهای ساختمان را نازیبا می کند و همچنین خسارات وارد شده به خودروها نیز ممکن است پر هزینه و زمان بر باشد. از این رو برای جلوگیری از چنین اتفاق هایی از ضربه گیرها استفاده می شود. این نوع از ضربه گیرها می توانند نقش محافظت از دیوارهای ساختمان را ایفا کنند و از صدمه دیدن آن ها جلوگیری کنند.

خرید ضربه گیر دیوار پارکینگ
قیمت خرید ضربه گیر دیوار پارکینگ

در کنار این محصول می توان از ضربه گیر ستون نیز استفاده کرد تا در صورت برخورد خودروها با ستون از آن ها محافظت کند. ضربه گیرها از آسیب دیدن ستون ها و دیوارها تا حد زیادی جلوگیری می کنند و اگر خود دچار آسیب شوند ، می توان به راحتی آن ها را تعویض کرد.

مزایای ضربه گیر دیوار

استفاده از این وسایل مزایای بیشماری برای پارکینگ های عمومی و محل های پارک شخصی دارد و می تواند از بروز حوادث و تحمل هزینه های زیاد جلوگیری کند. این امر باعث کاهش هزینه ها شده و از اتلاف وقت جلوگیری می کند. همچنین باعث مدرن شدن محل می گردد و از ضربه هایی که به دیوارها می خورد جلوگیری می کند. این وسایل به حالت شب نما نیز مجهز هستند تا در صورت تاریکی محیط باعث دیده شدن دیوارها توسط راننده شوند و از بروز تصادف جلوگیری کنند.

برخی از مزایا:

  • جلوگیری از صدمه به دیوارها
  • ممانعت از صدمه خودروها
  • مدرن شدن محل پارک
  • آراستن و زیبایی محیط
  • حالت شبنما برای دید بهتر
  • تعویض راحت و آسان

برای مشاوره می توانید با تماس بگیرید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دسته بندی


پروژه ها


اطلاعات تماس


ساعات کاری


شنبه
8:00 تا 16:00
یک شنبه
8:00 تا 16:00
دو شنبه
8:00 تا 16:00
سه شنبه
8:00 تا 16:00
چهار شنبه
8:00 تا 16:00
پنج شنبه
8:00 تا 14:00
جمعه
تعطیل

درباره ما


گروه تولیدی، صنعتی و بازرگانی آرتمیس پارکینگ 

 

دفتر مرکزی: تهران، خیابان سازمان آب پ 165

 

تلفن:  021-44890977  |  021-44259708

 
شعبه کرج: میدان سپاه، بسمت سه راه گوهردشت،
                   ساختمان گلستان، شماره 152
 
تلفن:   026-35216322
 
ایمیل:  info@artemisparking.ir

پروژه ها


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت آرتمیس پارکینگ می باشد.

تماس بگیرید