• فارسی
 • English

ضربه گیر ستون

ضربه گیر ستون

ضربه گیر ستون پارکینگ یا همان ضربه گیر ستونی پارکینگی از جمله تجهیزات محافظتی ساختمان ها و پارکینگها هستند که به گوشه های تیز دیوار یا ستون در پارکینگ ها ، کارخانه ها و انبارها متصل می شوند و وسایل نقلیه را از آسیب های احتمالی تصادفات محافظت می کنند. ساختار شبکه و مواد سازنده این ضربه گیرهای ستون ها به حفاظت از آن ها و خودروها در مقابل صدمه دیدن ناشی از تصادفات کمک می کند. ضربه گیر ستونی موجب می شود تا خسارات وارده به خودروها و دیوارها و ستون ها به حداقل ممکن برسد. آرتمیس پارکینگ به عنوان برترین تولید کننده تجهیزات پارکینگ و ضربه گیر ستون پارکینگ در خدمت شما عزیزان است و کلیه خدمات نصب و اجرا را به شما ارائه می دهد. شما می توانید برای دریافت مشاوره با شماره های ما تماس حاصل بفرمایید.

ضربه گیر ستون پارکینگ

ساختار ضربه گیر ستونی پارکینگ این امکان را فراهم می کند که اگر ماشین با ستون برخورد کند و ضربه گیر ستون آسیب دیده باشد ، فقط یک حرکت ساده بین محل آسیب دیده محافظ ستون و ضربه باید یک گیره جدید (بدون نیاز به نصب مجدد) وجود داشته باشد. این محصولات در صورت آسیب دیدن به آسانی جدا شده و می توان آن را با نمونه جایگزین تعویض کرد. از طرفی قابلیت ارتجاعی و شوک پذیری باعث می شود تا آن را روی لبه هایی با زاویه 60 تا 130 درجه نصب کنید. این ملزومات پارکینگ بسیاری از هزینه های شما در حوادث و تصادفات را در آینده کاهش خواهند داد و موجب صرفه جویی زیادی برای شما و سایرین خواهد شد.

مزایای استفاده از ضربه گیرهای ستون:

از لبه های دیوارها و ستون ها محافظت کنید
در هزینه و تعمیر وقت صرفه جویی کنید
یک گوشه خمیده در لبه دیوار ایجاد کنید

ضربه گیر ستون پارکینگ

سایر فواید استفاده :

 • محافظت از ستون ها از آسیب و ضربه.
 • ایده آل برای انبارها یا پارکینگ های اتومبیل.
 • طراحی برای جذب در برابر شوک ضربه.
 • خسارات ناشی از برخورد را محدود می کند.
 • کمک فنر انعطاف پذیر در برابر پارگی مقاوم است.
 • حالت شب رنگ برای دید بهتر راننده.
 • مشخص کردن محدوده پارک و عدم برخورد
 • به راحتی و سریع قابل نصب میباشد.

مکان های مورد استفاده:

 • مورد استفاده در پارکینگ های سر پوشیده
 • استفاده در پارکینگ های رو باز و بیرونی
 • قابل استفاده در پارکینگ های طبقاتی
 • کاربرد در پارکینگ های سقفی و مسقف

کاربرد ضربه گیر ستون

این محصول از یک ستون لاستیکی با چشمه فلزی در انتهای آن تشکیل شده است. این ماده عمدتاً در پارکینگ ها و کوچه ها استفاده می شود تا از اتومبیل در برابر تصادف در پیاده روها یا اشیاء دیگر که ممکن است به آنها آسیب برساند ، استفاده شود. این محصول عمدتا در گاراژها ، برای پوشاندن گوشه ستون ها ، برای محافظت از اتومبیل و ستون در مواردی که اتومبیل هنگام پارک شدن ، در فروشگاه ها ، بندر ، فرودگاه ها ، … از ستون محافظت شود ، استفاده می شود. در بسیاری از پارکینگ های عمومی و خصوصی در فضاهای باز و یا سر پوشیده می توان از ضربه گیرهای ستون استفاده نمود تا صدمه های ناشی از برخورد به ستون ها را به حداقل ممکن برساند.

طریقه نصب ضربه گیر ستونی

از پیچ و رولپلاک یا چسب برای نصب محافظ ستون می توان استفاده کرد. روش نصب و ارتفاع نصب با توجه به نوع ستون ، محیط پارکینگ و سلیقه مشتری تعیین و اجرا می شود. با این حال ، پیچ و رولپلاک یا چسب پلی اورتان معمولاً برای محصولات دارای قاب استفاده می شود و از چسب های سیلیکونی و چسب های دو طرفه برای محصولات بدون قاب (دو جداره) استفاده می شود. نصب ضربه گیر ستونی پارکینگی به راحتی ممکن است و چندان سخت نمی باشد و می توانید آن را با یکبار آموزش دیدن به آسانی نصب نمایید.

خرید محصول

ضربه گیر ستون پارکینگ از ملزومات اساسی پارکینگی است که می تواند به شما در مدرن کردن فضای پارک خودرو ها کمک کند. شما می توانید با استفاده از این تجهیزات بسیاری از خسارات را کاهش دهید و ستون های پارکینگ خود را از هر نوع برخوردی ایمن نگه دارید. گاها آسیب دیدن این ستون و ترمیم و بازسازی آن هزینه و زمان زیادی را در بر می گیرد و در بسیاری موارد نمی توان آن را به صورت اول بازسازی کرد.

شما می توانید برای خرید کلیه محصولات و خدمات پس از آن با ما تماس بگیرید. ضربه گیر ستونی پارکینگی یکی از انواع محصولات ما بوده و برای دیدن سایر تجهیزات پارکینگی به سایر محصولات و خدمات داخل سایت رجوع کنید و یا با شماره های ما تماس حاصل فرمایید تا درباره انواع محصولات و نحوه نصب آن ها به شما مشاوره بدهیم.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دسته بندی


پروژه ها


اطلاعات تماس


ساعات کاری


شنبه
8:00 تا 16:00
یک شنبه
8:00 تا 16:00
دو شنبه
8:00 تا 16:00
سه شنبه
8:00 تا 16:00
چهار شنبه
8:00 تا 16:00
پنج شنبه
8:00 تا 14:00
جمعه
تعطیل

درباره ما


گروه تولیدی، صنعتی و بازرگانی آرتمیس پارکینگ 

 

دفتر مرکزی: تهران، خیابان سازمان آب پ 165

 

تلفن:  021-44890977  |  021-44259708

 
شعبه کرج: میدان سپاه، بسمت سه راه گوهردشت،
                   ساختمان گلستان، شماره 152
 
تلفن:   026-35216322
 
ایمیل:  info@artemisparking.ir

پروژه ها


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت آرتمیس پارکینگ می باشد.

تماس بگیرید