• فارسی
 • English

تجهیزات پارکینگ

تجهیزات پارکینگ

تجهیزات پارکینگ عمومی از آن دسته لوازمی است که در پارکینگ ها برای جلوگیری از صدمه دیدن ستون ها ، دیوارها و خودروها به کار برده می شود. تجهیزات پارکینگی دارای انواع مختلفی هستند که بر روی ستون و دیوار پارکینگها و محل های پارک خودرو نصب می شوند و از صدمه دیدن آن ها و ماشین ها جلوگیری می کنند. معمولا جنس تجهیزاتی که در پارکینگ استفاده می شود از مواد پلاستیکی با کیفیتی است که از صدمه دیدن ماشین ها و خسارت دیدن آن ها جلوگیری می کند. آرتمیس پارکینگ از تولید کنندگان مطرح تجهیزات پارکینگ در ایران است و خدمات نصب آن را نیز برای شما عزیزان انجام می دهد. شما می توانید برای استعلام قیمت فروش و یا خرید تجهیزات پارکینگ با ما تماس حاصل فرمایید.

تجهیزات پارکینگ

تجهیزات پارکینگ که در انگلیسی به آن Parking equipment می گویند از ملزومات پارکینگ ها و محل های پارک خودرو و ماشین ها در محیط های باز و یا بسته است. معمولا از آن جایی که این محل ها فضای کمی برای دور زدن و یا مانور دارند ، برخورد با موانع ، دیوارها و یا ستون های محل پارک ماشین اتفاق می افتد که باعث صدمه دیدن آن ها و همچنین ماشین هایی که با آن برخورد می کنند می شود. از این رو تجهیزات پارکینگی طراحی و ساخته شده اند تا خسارت ناشی از این برخوردها را به حداقل برسانند. این تجهیزات از ملزومات مکان های پارک عمومی و خصوصی هستند که هر کدام کارآیی مختص به خود را دارند. به طور کلی تمامی تجهیزات پارکینگی برای کاربری راحت تر پارکینگ ها و ایجاد امنیت در آن ها طراحی و ساخته شده است.

قیمت خرید تجهیزات پارکینگ
قیمت خرید تجهیزات پارکینگ

تجهیزات ایمنی پارکینگی

به منظور حفظ امنیت رانندگان و سرنشینان و همچنین حفاظت از ساختمان ها و زیر ساخت های موجود ، مجموعه ای از تجهیزات ایمنی در نظر گرفته می شود تا میزان آسیب ها و خسارات در موارد احتمالی برخورد وسایل نقلیه با دیگر اشیاء به حداقل و بهره وری و کارآرایی این محیط ها به حداکثر برسند. از جمله محصولات پر طرفدار تجهیزات پارکینگی ضربه گیر ستون و ضربه گیر دیوار ، متوقف کننده خودرو یا کار استوپر ، تقسیم کننده پارکینگ ، انواع راهبند ها و هوشمند سازی پارکینگ می باشند.

این محصولات ، تجهیزات پارکینگی لقب دارند که امروزه علاوه بر افزایش ایمنی ، تاثیرات سودمندی درایجاد آراستگی و زیبایی های بصری و همچنین اقدامات جهت مدرن سازی محیط های پارکینگی ؛ مطابق با استاندارهای جهانی داشته است. گستردگی و تنوع تجهیزات پارکینگی این امکان را به مشتریان می دهد تا در میان کالاهای عرضه شده بهترین را بنا بر پتانسیل فضای پارکینگ و نیازهای مد نظر کارفرمایان ، انتخاب نمایند.

تجهیزات پارکینگی

این وسایل باعث ارتقای ایمنی مکان های عمومی می شوند و همچنین از خسارت ناشی از تصادفات می کاهند. علاوه بر آن باعث آراستگی محیط می شود و زیبایی بصری آن را تا میزان زیادی افزایش می دهد. با استفاده از این ملزومات محل پارک شما محیطی مدرن به چشم می آید که نظر هر ببینده ای را به خود جلب می کند. معمولا این وسایل بر اساس پتانسیل و ظرفیت پارکینگی که قرار است در آن کار شود، شخصی سازی می شود تا بهترین بازدهی را برای آن داشته باشد. معمولا این لوازم حس امنیت بیشتری به مرجعین می دهد و آراستگی ظاهری آن باعث جلب نظر آن ها می گردد. از طرفی با جلوگیری از تصادفات و خسارات ناشی از آن در عدم ایجاد خاطره ای بد در ذهن آن ها باعث حس رضایت بیشتری می شود.

قیمت خرید تجهیزات پارکینگی
قیمت خرید تجهیزات پارکینگی

تجهیزات پارکینگ عمومی

ملزوماتی که می توان برای پارکینگ های عمومی و شخصی استفاده کرد ، باعث بالا رفتن ایمنی و حفظ اطمینان تازه واردها به آن محیط می شود. تجهیزات پارکینگی عمومی دارای مدل های متنوعی هستند که همه آن ها برای مدرن شدن محیط کاربرد دارند و برای بالا بردن امنیت در آن محیط به کار برده می شوند. پارکینگ بدون استفاده از این وسایل می تواند آسیب هایی ببیند که ممکن است برای رفع آن به پرداخت هزینه های سنگین باشد. از طرفی اگر این وسایل آسیب ببینند می توان آن ها را به سادگی تعویض نمود و موجب از دست رفتن زمان و یا تعطیلی محیط نمی شود.

از مزایای استفاده از تجهیزات پارکینگ :

 • بالا بردن و حفظ امنیت پارکینگ ها
 • کاهش خسارات ناشی از برخوردها
 • راهنمایی به تازه واردها با آن محیط
 • آراسته نمودن فضای داخلی پارکینگ
 • بخشیدن جلوه ای نوین به فضای محیط
 • به روز بودن خدمات و امکانات
قیمت خرید تجهیزات پارکینگ عمومی
قیمت خرید تجهیزات پارکینگ عمومی

ملزومات پارکینگ

تجهیزات پارکینگ انواع متنوعی دارد و بر حسب نیاز یکی از مدل های آن برای محل های پارک انتخاب می شود. این ملزومات علاوه بر کارآیی و کاهش خسارات بر زیبایی محل های پارک می افزایند. از ملزومات متنوعی که برای محیط های پارک استفاده می شود، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • ضربه گیر ستون
 • ضربه گیر دیوار
 • ترمز پله
 • محافظ ستون
 • محافظ دیوار
 • متوقف کننده خودرو
 • استاپر پارکینگ
 • تقسیم کننده پارکینگ
 • انواع راهبند
 • تابلوهای راهنما

تمام و یا بخشی از موارد فوق که بیان شد برای پارکینگ ها در نظر گرفته می شود. بر اساس نوع پارکینگ و نظر کارفرما ، ملزوماتی که نیاز باشند در محل پارک خودرو نصب می شوند. انواع مختلفی از تجهیزات پارکینگی وجود دارد که علاوه بر تجهیز پارکینگ به زیبایی آن نیز کمک بسیاری می کند. شما می توانید با خرید این تجهیزات به مدرن نشان دادن محل های پارک به مراجعین خود کمک بسیاری کنید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دسته بندی


پروژه ها


اطلاعات تماس


ساعات کاری


شنبه
8:00 تا 16:00
یک شنبه
8:00 تا 16:00
دو شنبه
8:00 تا 16:00
سه شنبه
8:00 تا 16:00
چهار شنبه
8:00 تا 16:00
پنج شنبه
8:00 تا 14:00
جمعه
تعطیل

درباره ما


گروه تولیدی، صنعتی و بازرگانی آرتمیس پارکینگ 

 

دفتر مرکزی: تهران، خیابان سازمان آب پ 165

 

تلفن:  021-44890977  |  021-44259708

 
شعبه کرج: میدان سپاه، بسمت سه راه گوهردشت،
                   ساختمان گلستان، شماره 152
 
تلفن:   026-35216322
 
ایمیل:  info@artemisparking.ir

پروژه ها


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت آرتمیس پارکینگ می باشد.

تماس بگیرید